III Bieg Przełajowy za Niepodległą 2023

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział orgaznizowanym przez naszą Straż oraz Akademicki Klub Jeździecki AKJ III Biegu Przełajowym za Niepodległą! To już trzecia edycja naszego wydarzenia W tym roku odbyła się w wyjątkowo trudnych warunkach atmosferycznych, co oczywiście nie zraziło biegaczy. Biegło 127 uczestników. Po biegu, jak co roku można było zagrzać się przy ognisku, a dla najmłodszych przygotowaliśmy oprowadzanki konne. Serdecznie dziękujemy naszym partnerom i sponsorom. Dziękujemy Gmina Jabłonna – lubelskie, za pomoc w organizacji i transporcie uczestników. Dziękujemy strażakom z OSP Jabłonna, OSP Chmiel i OSP Czerniejów za wsparcie w zabezpieczeniu wydarzenia. Dziękujemy Maraton Lubelski za współpracę już trzeci rok z rzędu!
Wśród Panów pierwsze miejsce zajął Patryk Pawłowski (z czasem 34 min. 43 sek.), drugie Mateusz Śliwiński, trzecie Paweł Dyś. W kategorii Pań zwyciężyła Katarzyna Konkel (z czasem 42 min. 52 sek.), drugie miejsce należało do Agaty Wójcik, a trzecie Joanny Andrzejewskiej. Serdecznie gratulujemy!
Do zobaczenia za rok! Partnerem Honorowym Wydarzenia było Województwo Lubelskie. Sponsorem wydarzenia była PGE Dystrybucja S.A. #rksop#rozroczańskakonna#roztoczanskakonna#biegprzełajowy#bieg#jabłonna

Roztoczańska Konna Straż Ochrony