Wylicytuj imię dla naszego źrebaka

Roztoczańska Konna oraz Akademicki Klub Jeździecki
zapraszają do licytacji !

http://allegro.pl/show_item.php?item=6783237662#thumb/4

 
AUKCJA DOTYCZY PRAWA NADANIA IMIENIA KLACZY !

NIE DOTYCZY ZAKUPU KLACZKI !
Witaj!

Jeżeli już znasz Roztoczańską Konną i Akademicki Klub Jeździecki, wiesz zapewne, że 3 kwietnia powitaliśmy w naszym stadzie nową klaczkę. Historia zatoczyła koło, jej matka Zorza też urodziła się w naszej stajni w 2007 roku i jest naszym najlepszym koniem. Pojawienie się na świecie jej córki to dla nas podniosłe i wzruszające wydarzenie, a jej imię będzie miało dla nas ogromne znaczenie.

Dlaczego więc je sprzedajemy?

Roztoczańska Konna Straż Ochrony Przyrody i Akademicki Klub Jeździecki to organizacje wolontariackie. Nasze obowiązki wypełniamy nieodpłatnie, poświęcając nasz czas wspólnej pasji, jaką jest jazda konna. Utrzymujemy się z symbolicznych składek członkowskich, prowadzenia jazd dla studentów i – w przypadku Roztoczańskiej – z darowizn i 1% podatku. Dajemy sobie radę, lecz każda większa inwestycja finansowa to dla nas wyzwanie, dlatego w ten niecodzienny sposób prosimy Cię o pomoc.

Na co przeznaczymy uzyskaną kwotę?

W naszym stadzie są obecnie dwie klacze z małymi źrebiętami, a dwa nasze wierzchowce idą na zasłużony odpoczynek po przepracowanych dla nas latach. Nasze stado potrzebuje nowego rumaka! Zakup dobrego konia to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy złotych – dla naszych organizacji jest to ogromne finansowe wyzwanie. Masz szansę dołożyć swoją cegiełkę! Wylicytuj prawo do nadania imienia naszej najmłodszej klaczy!

Jakie są warunki?
Imię dla małej:
– musi zaczynać się na literę Z;
– nie może być słowem powszechnie uważanym za obraźliwe;
– nie powinno brzmieć Zorza 😉 (imię matki);
– ostateczna wersja imienia będzie ustalona po konsultacji z Zarządem

Zachęcamy do licytacji!